Anasayfa

Genel

YKS TYT Sınavı

YKS TYT Sınavı

YKS Sınavı

Merhabalar Sevgili TRChati.Net Kullanıcıları.

Bugün ve Yarın tüm öğrenci ve aileleri için önemli bir gün. Geleceklerine yön verecek olan Üniversite için sınavlara giriş tarihi.

Büyük bir emek ile çalışan tüm öğrencilere başarılar diliyoruz trchati.net ailesi olarak. Bugün ve yarın için Üniversite sınavına aylardır çalışıldığını çevremdeki bir çok kişi ile şahit oldum. Dilerim emeklerinizin karşılığını alırsınız ve herşey gönlünüzce olur.

Pandemi döneminde okullarımız kapanmış olsada öğretmenlerimiz uzaktan eğitim ile öğrencilerine destek olup eğitime devam etmişti. Bugün ve yarın için olan sınavlar için öğrencilerine destekten kaçınmayan ve hazırlanmalarına yardımcı olan öğretmenlerimizede TRChati.Net olarak teşekkür ediyoruz.

Ve aileler, çocuklarının geleceğine yön verecek olan bu sınavda çocuklarına destek olan, onlarla aynı heycanı yaşayan ve her ne olursa olsun evlatlarının yanında olacak olan ailelerede teşekkür ediyor ve heycanlarına ortak oluyoruz.

Mustafa Kemal Atatürk`ün Dediği gibi ;

Biz her şeyi gençliğe bırakacağız…
Geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri onlardır.
Bütün ümidim gençliktedir.

~~~~~~~~~~~

Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizlersiniz.

Bizler sizlere inanıyoruz, başarılı olacağınızdan eminiz. Heycanınıza ortak olmak için bu yazı ile sizleri değerli hissettirebilmek onur verici. Sakin olun, panik yapmayın, stressiz bir sınav olsun sizler için. Emeklerinizi düşünün, bir anlık stres ile geleceğinize yön veren sınavda başarısız olurmuyum diye kesinlikle düşünmeyin. Hepinize Başarılar Dileriz.

TRChati.Net Yönetimi

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Melek dedi ki:

Nasil ince bir düşünce emeğinize sağlık Herkese başarılar diliyorum bende trchati.net ailesi siz harikasiniz 😍

    admin Yazar dedi ki:

    Teşekkür Ederiz Melekk Hanım Hoş Ve Güzel Sohbetler Diliyoruz Sizlere Tüm Öğrencilerimizin Başarılı Olması Dileği İle.

Selma dedi ki:

Çok ince düşünülmüş bir hareket gerçekten ben kendi adıma trchati.net yönetimine teşekkür ediyorum .

NerqiS dedi ki:

Sınava giren tum ogrencilere basarilar diliyorum umarim emeklerinizin karsiligini alirsiniz 🙂 trchati.net yine bu guzel.gunu unutmamis ve ince bir dusunce ile boylesine guzel bir makaleye yer vermis.. sirinn cigimde bugun sinava girdi onada basarilar diLiyorum :))

Sirinn dedi ki:

Trchati.Net YKS magduruyum😂 Burdan ÖSYM ye sesleniyorum Soruları empati kurarak hazirlarsaniZ hepimiz için daha iyi olacak Ya süreyi uzatın Ya da soruları kolaylaştırın Yeter Da😂 Trchati.Net Tşk ediyorum stres attım sayenizde 😁 Benim gibi yakinanlar varsa gelin sohbet edelim de kendimize gelelim Motive Olalim Yoksa bu böyle gitmez😂 Güldük eğlendik bitti.. Emeklerinize sağlık teşekkür ediyorum Admin🙆🙆

    admin Yazar dedi ki:

    Sirinn Umarım Başarılı Bir Sınav Gecirmisinizdir. Diye Dusunuyoruz Ama Görünüşde Öyle Görünmüyor Neyse Artık Gelecek Seneye Bidaha Denersin Şansını

Lord dedi ki:

Güzel Düsenceniz İçin Teşekkür Ederiz İnşallah Herkes Başarılı Olmuştur.