Anasayfa

Genel

TrChati.Net Babalar Günü

TrChati.Net Babalar Günü

Merhabalar Sevgili TRChati.Net Kullanıcıları

Bugün 21 Haziran ve Babalar Günü.TRChati.Net Yönetimi Olarak Tüm Babaların Babalar Gününü Kutluyoruz.

Herkesin hayatında zor günlerinde elinden tutan, sıcak bir gülümsemesiyle kalbini ısıtan, sevgi ve güveni öğreneceği bir babaya ihtiyacı var. Yaşınız kaç olursa olsun baba figürü hayatınızın en önemli aktörü. İstediğiniz kadar başarılı olun, ödüller alın eğer babanız tarafından sevgi görmüyorsanız o zaman başarılarınız sizin için çok da anlam kazanmaz. Oysaki küçük bir başarınızda bile sizinle gurur duyuyorsa babanız, hayatınızda bir şeyler elde etmişisiniz demektir.

Evlatları için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, onların mutlu birer birey olarak büyümesi için çabalayan babaların Babalar Günü kutlu olsun.

TrChat ailesi olarak bizlerde böyle bir jest yapalım istedik babalara ve baba adaylarına.

Hala Babalar Günü Mesajı Atamayanlar için fikir olsun diye, Şimdi bir kaç tane güzel babalar günü mesajı ile bu makalemizi bitiriyoruz. Saygı , Sevgi ve TrChati.Net ile kalın 🙂

Babalar Günü Sözleri

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar Günün kutlu olsun.

~ ~ ~ ~ ~ ~

Kocaman kalbinde sevgiden başka duyguya yer olmayan, dünyanın en cömert,  en fedakar, en anlayışlı ve en şefkatli erkeği… Ben ona “baba” diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek. Beni ben yapan en değerli varlığım. Babalar günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

~ ~ ~ ~ ~ ~

Sana her zaman duygularımı ifade edemesem de varlığını hissettiğim her an mutlu olduğumu ve senin hayatta hep mutlu olmanı istediğimi bilmeni isterim babacığım. Sen benim için çok değerlisin. İyi ki varsın.

~ ~ ~ ~ ~ ~

Hayatımın her anında emeği olan, benim mutluluğum için her fedakârlığı göze alan canım babam… Babalar günün kutlu olsun.

~ ~ ~ ~ ~ ~

Beni her halimle seven canım babam, sana sevgimi anlatmaya sözcükler yetmez. Her zaman bana canım kadar yakında, her zaman kalbimde her zaman aklımdasın. Babalar günün kutlu olsun.

~ ~ ~ ~ ~ ~

Varlığıyla karanlığıma ışık, hüznüme sevinç, derdime derman olan adam. Desteğini, elini hep sırtımda hissettiğim, bana güveniyle güç veren canım babam. Bir gülüşünle beni mutlu edebiliyor, şefkatinle beni hep doğruya yönlendiriyorsun. Bil ki her başarımda senin büyük bir payın var. Babalar günün kutlu olsun.

 

TRChati.Net Yönetimi Hoş Sohbetler Diler.

 

 

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

NerqiS dedi ki:

Böylesine guzel bir günü unutmayip kahramanlarimiz olan babalarimiza özel makale yazmaniz oldukca mutlu eden bir hareket. Trchati.net gercekten sohbet platformu olmak disinda insanlari ozel hissettiren bir site. Emeginize saglik mukemmel bir yazi olmus. Tüm babalarin günü kutlu olsun. Babalar iyiki varlar ❤

Boz dedi ki:

Hergün güzel güzel sohbet siteleri keşfediyoruz sayende Teşekürler admin

melek dedi ki:

Tüm babalarimizin babalar günü kutlu olsun emeğinize sağlık harika olmuş negüzel düşünmüşsünüz ??

Sirinn dedi ki:

Trchati.net Ailesi bugünü de unutmadı tabikii..Başarılı bir anlatım olmuş gerçekten Tüm babaların ve baba adaylarının günü kutlu olsun..Hayattayken değerlerini bilmek gerek.Bu gunu kutlayacak babaniz varsa sanslisiniz demektir..Emeklerinize sağlık Teşekkürler admin..

Lord dedi ki:

Tüm Babaların Babalar Günü Kutlu Olsun 🙂