Anasayfa

Genel

Bayan Chat Odası

Bayan Chat Odası

Bayan Chat

Merhaba sevgili trchat kullanıcıları bugün sadece ve sadece bayanlara özel sohbet odamız ile karşınızdayız. Son dönemde oldukça popüler bir hal almış olan bayan sohbet odalarına bizde kayıtsız kalmadık ve içerisinde sadece bayanların olduğu #Bayan sohbet odasını siz değerli trchati bayan kullanıcılarımızın beğenisine sunuyoruz genelden sıkıldınız mı kız kıza mı sohbet etmek istiyorsunuz kızlara özel sohbetlerde bulunabileceğiniz #bayan chat odası ile bu söylediklerimizin hepsini gerçekleştirebilirsiniz #bayan chat odalarına erkek olan kullanıcılarımızın girişleri yasaklanmıştır sadece siz bayanlar için özel olarak tasarlanıp sizlerin hizmetine sunmaktayız o zaman gelin #bayan chat odalarımızın genel kurallarını hep birlikte inceleyelim.

Bayan Sohbet Odası Kuralları

Bayan chat sohbet odalası kurallarımızı bu başlık altında hep birlikte inceleyeceğiz arkadaşlar maddeler halinde trchat sunucusu #bayan sohbet odalarında uyulması gereken kurallar.

 1. Bayan sohbet odaları içerisinde kesinlikle diğer bayan kullanıcılara küfür etmek veya onları aşağılamak kesinlikle yasaktır ve bayan operatörlerimiz tarafından uzaklaştırılacak`tır.
 2. #Bayan chat odası içerisine bayan kullanıcılarımız harici girişler yasaktır bayan nickleri ile gelip bu kanala giriş yaptığınız taktirde ip adresinizden tespit edilip sunucudan uzaklaştırılacaksınız.
 3. Kanal geneli içerisinde bayanlara özel her konuyu konuşabilir ve kız kıza sohbetlerde bulunabilirsiniz ama saygı ve sevgi çerçevesi içinde gerçekleşmeli`dir.
 4. #Bayan chat odası içerisinde din dil ırk ayrımı yapmak kesinlikle yasaktır ve gerekli tüm işlemler yapılacaktır.
 5. Trchat sohbet sitesine girdiğiniz andan itibaren bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız ve kesinlikle uymak zorundasınız aksi taktirde gerekli bütün işlemler yapılacaktır.

TRChati.Net – Bayan Chat Odası 

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

NerqiS dedi ki:

İsteee bu süper oldu, bazen sohbet genelinde degilde kiz kiza sohbet etme ihtiyaci duyabiliyorum. Trchati.net yine farkini konusturmus emeginize saglik 🙂

  admin Yazar dedi ki:

  Teşekkür Ederiz NerqiS Hanım Sizlerin Huzurlu Ve Eğlenceli Sohbet Edebilmesi Temel Amacımızdır Herşey Sizin Güzel Zaman Geçirmeniz İçindir.

Selma dedi ki:

gerçekten çok güzel bir uygulama daha kiz kıza sohbet etmek bana daha eğlenceli geliyo ve oldukça keyif alarak chat yapiyorum

Melek dedi ki:

Negüzel düşünmüşsünüz emeğinize sağlık 👏🏻

Snow dedi ki:

Bayan degilim ama güzel bir yazı olmuş ve aynı zamanda sohbet odası olmuş

  admin Yazar dedi ki:

  Teşekkürler Sadece Bayan Kullanıcılarımız İçin Tasarlanmıştır Erkeklere Özel Bir Odada Düşünüyoruz İlerleyen Zamanlarda Erkek Trchat Odası Gibi

Lord dedi ki:

Emeklerine Sağlık Guzel Bir Yazı Olmuş.