Anasayfa

Genel

Amasya Chat Odaları

Amasya Chat Odaları

Amasya Chat

Evet arkadaşlar bugünkü yazımızda sizlere Amasya chat odalarından bahsetmek istiyorum oldukça kaliteli ve keyifli insanların bir arada chat yaptığı bir mekandır ve oldukça güzel ve keyifli vakit geçirebileceğiniz bir sohbet platformu`dur. Günümüzde oldukça popüler bir hal alan sohbet chat muhabbet sitelerinin içinde kalitesini koruyan tek ve ilk chat platformuyuz ve bundan dolayı kendimizle gurur duyuyoruz sizlerin memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir. Şimdi gelelim Amasya chat odalarına Amasya elmasiyla ünlü olan şehrimiz Amasya elması dünyaca ünlü olan bir elmadir ve oldukça lezzetlidir yemediyseniz kesinlikle yemelisiniz arkadaşlar.

Amasya’da Gezilmesi Gereken Yerler

TRChati.Net olarak sizlere bugün Amasya’da gezebileceğiniz ve görebileceğiniz yerlerin listesini sizler için yaptık gelin hep birlikte bu yerleri inceleyelim.

1. Amasya Kalesi ; tarihi oldukça eski olan bu kaleyi görmek oldukça keyifli tarihin derin izlerini taşıyan kaleyi kesinlikle görmenizde fayda var ilk olarak görmenizi tavsiye ettiğimiz mekandır.

2. Kralkaya Mezarlari ; Amasya kalesine gitmişken kesinlikle görmeden geçmeyin burayı kalenin hemen arkasında bulunan bu mekan görenleri gerçekten şaşkına çeviriyor unutmayın kesinlikle ziyaret edin.

3. Gökmenderese Camii ; tarihi Selçuklulara dayanan bu camii oldukça eski ve görkemlidir Selçuklulardan kalan en önemli miraslardan birisidir.

4. Yalıboyu Evleri ; yalıboyu evleri Yeşilırmak`ın kenarına yapılmış oldukça eski ve güzel yapılardır görüntüsüne hayran kalabileceğiniz bu yapıları kesinlikle görmeniz gerekmektedir.

5. Yedi Kuğular Kuş Cenneti ; Doğasıyla oldukça hayranlık uyandıran bu doğa güzelliğine aşık olabilirsiniz insanın içini huzurla kaplamasına sebep olan bu mekanda oldukça keyifli dakikalar geçirebilirsiniz bence kesinlikle gitmisken burayı eş es geçmeyin pişman olursunuz arkadaşlar.

6. Borabay Gölü Tabiat Parkı ; Üst yazımızda belirttiğimiz gibi doğaya aşıksanız eğer burayı da eş gecmemenizi öneriyorum arkadaşlar burası gerçekten doğa harikası mükemmel bir tabiatı var gerçekten biraz araştırırsanız ne demek istediğimi anlarsınız.

7. Hazeranlar Konağı ; İnce ve naif bir şekilde tasarlanmış olan bu konaklar Osmanlı’nın en büyük hazinelerinden biridir tarih kokan konakları gitmişken kesinlikle görmenizi öneririm.

TRChati.Net olarak siz değerli okurlarımıza kendi bildiğimiz ve arastirdigimiz kadarı ile Amasya’da gitmeniz ve görmeniz gereken yerlerin listesini ve açıklamasını yapmış bulunmaktayız daha fazla bilgi edinebilmeniz için trchati odalarına giriş yapabilir ve bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lord dedi ki:

Güzel Bir Yazı Ve Sohbet Ortamı

Sirinn dedi ki:

Emeklerinize Sağlık Güzel tanıtım olmuş:)

NerqiS dedi ki:

Sohbet etmenin en guzel yeri trchati.net herkesi bekleriz